همه دسته بندی ها
رسانه

مزایای پیچ و مهره فولاد ضد زنگ چیست؟

زمان: 2022-10-21 بازدید : 11

پیچ و مهره فولاد ضد زنگ اغلب دیده می شود، اغلب می توان از آن استفاده کرد. پیچ های فولادی ضد زنگ به ویژه قابل استفاده هستند. اجازه دهید من با هم شما را همراهی کنم تا آن را درک کنید:

1

1. سازگاری قوی تر. برای پیچ های فولادی ضد زنگ، با اندازه رزوه نری، همه می توانند استفاده شوند. مشاهده می شود که رده کاربرد نسبی پیچ و مهره فولادی ضد زنگ نسبت به انکر بولت های سنتی رایج تر است.
2. نصب ساده تر است. پیچ لنگر سنتی قبلاً در پیوند نصب بسیار پیچیده است، اما اکنون پیچ و مهره فولادی ضد زنگ در کل فرآیند نسبتاً ساده است که سطح راحتی را برای بسیاری از کاربران بهبود می بخشد.
3. مشکلات پیش آمده در هنگام نصب کاهش می یابد و نیازی به نگرانی در مورد کج شدن سوراخ انکر بولت سنتی نیست. با توجه به علت اصلی مقاومت در برابر خوردگی و پارگی پیچ و مهره فولادی ضد زنگ، می توان سوراخ را بلافاصله در مراحل نصب بست فولادی ضد زنگ باز کرد و سپس نصب کرد تا میزان عبور نزدیک به 100٪ باشد. .
4. طرح طراحی جدید است. این نوع طرح طراحی می تواند تضمین کند که زیبایی بست فولادی ضد زنگ تا حد زیادی تقویت می شود.
5. در فرآیند غیر ضروری هیچ سردرگمی وجود ندارد، فقط سوراخ پیچ فولادی ضد زنگ را پر کنید یا قسمت اضافی را بردارید تا بتواند ایمنی را تضمین کند که نسبتاً ساده است و به زیبایی و سخاوتمندی آسیب نرساند.
6. می تواند اطمینان حاصل کند که پیچ و مهره فولادی ضد زنگ در شرایط نصب دارای ویژگی های بیشتری هستند و اطمینان حاصل شود که سطح کاربرد پیچ ​​ها تا حد زیادی بهبود یافته است.
7. مقاومت در برابر خوردگی عالی، خستگی و آسیب به انرژی خوردگی که در پمپ ها، شیرها و سایر تاسیسات در مورد برخی از مواد ضد خوردگی استفاده می شود.
میانگین درجه مقاومت پیچ و مهره فولاد ضد زنگ چقدر است؟
درجه استحکام به طور کلی بین 4.8 و 6.8 است، به دلیل رابطه بین درمان سخت نیست، استحکام به ویژه بالا نیست، مزایای اصلی پیچ و مهره فولاد ضد زنگ در مقاومت در برابر خوردگی، استحکام کششی نهفته است.
And other steel screw strength grade is relatively large, there are more than 3.6-12.9,10 strength grades, the فولاد کربن strength level is higher, in the selection, can be matched according to the specific situation of the connection.

2