همه دسته بندی ها
رسانه

روش ها و کاربردهای پیچ ناودانی دو سر چیست؟

زمان: 2022-11-04 بازدید : 5

Bolts are inseparable in our lives. They are typically used on relatively large buildings or large machines. Although the bolts look simple, they are very powerful. If the machine does not have double head stud bolts, there may be no way to operate. Double head stud bolts are also easier to use than other bolts. Typical use is irreplaceable by other bolts, for example, when used for thicker connections. These pairs of پیچ های سر بسیار مهم هستند.

پس نحوه نمایندگی و استاندارد پیچ ​​و مهره ها چگونه است که از قسمت دکوراسیون زیر به تفصیل توضیح خواهم داد.

800.1

شکل پیچ چگونه است؟

پیچ های دو سر عمومی به صورت زیر بیان می شوند: M12؟ 00 گیگابایت / T901-88 (استاندارد) 35 # / 35 # (مواد) سطح 8.8 / 8 (سطح مدولاسیون) به این معنی است: قطر = 12 میلی متر طول = 100 میلی متر گیگابایت / T901-88 استاندارد ملی است.

به عنوان مثال، معمولاً از M12 * 1.25 استفاده می شود. اگر هر دو سر از یک رزوه باشند، M12-1.25 * L (طول یک رزوه) -M12-1.25 * L (طول یک رزوه) * L (طول کل یک رزوه) را می توان به صورت: پیچ های دو سر نشان داد. . اگر شش گوشه در وسط وجود داشته باشد، می توان آن را به صورت: پیچ شش گوش دو سر گل میخ بیان کرد.

800.2

هدف و اصل کار پیچ های ناودانی دو سر به پیچ با قطر بزرگتر اشاره دارد که همچنین می تواند بدون سر باشد. کاربرد معمولی پیچ و مهره لنگر محلی یا مشابه پیچ و مهره لنگر، زمانی که اتصال ضخیم، پیچ و مهره معمولی نمی تواند به دست آید.

مشخصات پیچ‌ها با مشخصات رزوه‌دار d=M12، طول اسمی L=80 میلی‌متر، پیچ‌ها با درجه عملکرد 4.8 با طول مساوی مشخص شده‌اند: GB / T901M1280 803، پیچ‌های ناودانی دو سر نیز برای تجهیزات بزرگ و لوازم جانبی مناسب هستند. نصب شود. به عنوان مثال، نشیمنگاه مهر و موم مکانیکی، قاب کاهنده و غیره.

پس از اتصال، یک سر را به بدنه و سر دیگر مهره را پیچ کنید. از آنجایی که رزوه ها ممکن است سایش یا آسیب ببینند، تعویض آن با پیچ های گل میخ دو سر راحت است. هنگامی که اتصال دهنده بسیار ضخیم و طول پیچ بسیار بلند است از پیچ های ناودانی دو سر استفاده کنید. هنگام استفاده از پیچ های دو سر در کارهای عملی، اتصال رزوه ای پس از اصطکاک مکرر شل شده و کارایی خود را از دست می دهد.

بنابراین لازم است در زمان های معمولی کار تعمیر و نگهداری پیچ و مهره به خوبی انجام شود. هنگامی که برخی از تجهیزات بزرگ به طور معمول کار می کنند، اگر عملیات ناپایدار باشد یا سر و صدای غیر طبیعی رخ می دهد، اما همچنین بررسی را به موقع متوقف می کند. به طور معمول، در طول هر دوره تعمیر و نگهداری، لازم است قبل از استفاده، پیچ و مهره های تازه تعویض شده و سایر لوازم جانبی را به دقت بررسی کنید تا از مشکلات بیشتر جلوگیری شود. تا زمانی که این جزئیات خاص را بدانید، متوجه خواهید شد که انواع بسیاری از پیچ‌های گل میخ دو سر وجود دارد.

800.3

بنابراین در آینده نیاز به خرید پیچ‌های گل میخ دو سر مفید خواهد بود. زیرا اندازه ها و مشخصات این بست ها زیاد است اما تفاوت های کمی بین هر مدلی وجود دارد اما همیشه با آنها آشنا باشید.

اگر به اطلاعات بیشتری در مورد پیچ‌های گل میخ دو سر نیاز دارید، از طریق اطلاعات تماس در گوشه پایین سمت چپ ما را بیابید.