همه دسته بندی ها
رسانه

در کجا می توان از پیچ های U شکل استفاده کرد؟

زمان: 2022-10-21 بازدید : 6

همه ما می دانیم که در دوران مدرن ریخته گری بتن مسلح، پیچ و مهره ها اتصال دهنده های همه جا در زندگی و تولید مدرن هستند که معمولاً با مهره ها برای اتصال دو قسمت با سوراخ های باز استفاده می شود.
هنگامی که ثابت، به طور کلی تا زمانی که آچار برای چرخش جهت عقربه های ساعت بر روی خط، در جداسازی مونتاژ چرخش خلاف جهت عقربه های ساعت را می توان پایین آورد. پیچ و مهره های نوع U معمولا در کامیون ها برای تثبیت شاسی و فریم خودروها استفاده می شود، مانند فنرهای صفحه فولادی که توسط پیچ های نوع U به هم متصل می شوند.
پیچ های نوع U به طور گسترده استفاده می شود، اما همچنین برای نصب ساختمان، اتصالات لوازم مکانیکی، وسایل نقلیه و کشتی ها، پل ها، تونل ها و راه آهن ها و غیره استفاده می شود.   
از منظر کاربرد پیچ ​​نوع U در بالا، عمدتاً میدان تکی را که می‌دانیم ببینید، پیچ نوع U که برای ثابت کردن شاسی و قاب خودرو استفاده می‌شود، از این نظر می‌توان فهمید، پیچ نوع U برای قطعات ثابت، اجازه ندهید که یک قطعه در چنین مواردی قرار گیرد. به عنوان اضافه بار یا اضافه وزن و لغزش، سپس در مورد محتوای پیچ نوع U به ما اطلاع دهید.

1

چرا پیچ و مهره های نوع U تا این حد قابل استفاده هستند؟
تکنولوژی پردازش پیچ نوع U به طور کلی به خمش سرد و خمش گرم تقسیم می شود، پیچ نوع U پیچ اسب سواری است، نام انگلیسی پیچ اسب سواری U-bolt است، یک قطعه غیر استاندارد است.
شکل آن U شکل است، به همین دلیل به آن پیچ U شکل نیز می گویند، هر دو انتهای آن می تواند با نخ مهره ترکیب شود، که عمدتا برای ثابت کردن لوله هایی مانند لوله های آب یا قطعاتی مانند فنر صفحه ماشین استفاده می شود، زیرا راه اجسام ثابت مانند یک است. اسب سواری، از این رو به آن پیچ اسب سواری می گویند.
اشکال اصلی: نیم دایره، مربع راست زاویه، مثلث، مثلث مایل و غیره، پیچ و مهره های U معمولا برای نصب و تثبیت استفاده می شود، همچنین می توان از آنها برای سیم ثابت استفاده کرد همچنین برای اتصال دو اتصالات استفاده می شود، پیچ U معمولاً در تجهیزات تولید در کارگاه
ساخت پیچ‌های نوع U، معمولاً پیچ‌های بلند خم شده به یک بافل و پیچ‌های فولادی مربعی شکل U، زیرا پیچ از جنس فولاد است، برای خم شدن به نوع U، نیاز به نیروی زیادی دارد، قبل از اینکه بافل فقط یک صفحه فولادی باشد. در فرآیند خم شدن، با نیروی زیاد، فولاد آسان به تغییر شکل شیب به بیرون، استفاده را تحت تاثیر قرار می دهد.
ما پیچ‌های U زیادی در زندگی‌مان داریم، و پیچ‌های U زندگی ما را با راحتی پر می‌کنند. برای مثال، پیچ‌های U شکل مانند گیره‌های کوچکی که در پرده استفاده می‌شوند، و پیچ‌های نوع U که در ابزارهای حمل‌ونقل ما استفاده می‌شوند، عموماً در جذب ضربه استفاده می‌شوند.
در واقع، ما اغلب پیچ‌های U شکل را در زندگی‌مان می‌بینیم، اما معمولاً ممکن است به آنها اهمیت ندهیم.

2